plecak-samsonite

Jak rozpoznać synka mamusi Vol 2. Plecak

Słuchajcie dalej. Teraz najważniejsze i najłatwiejsze w użyciu kryterium diagnostyczne. To jest absolutny pewniak służący błyskawicznemu rozpoznaniu SM’a. Jeżeli facet, który skończył 18 lat nosi plecak, plecaczek, taki, sraki czy owaki to jest na 99,9999% synkiem mamusi i z tego pieca chleba nie będzie. Tkwi w dzieciństwie z opuszczonymi portkami oraz majtkami naciągniętymi na oczy i kroku do przodu nie zrobi, bo wyglebi się na ryj. Taki bedzie finał romansu.

Naturalnie są odstępstwa od tej reguły. Inteligentnym kobietom ani dżentelmenom nie muszę ich tłumaczyć. Jeśli gość zdobywa właśnie K2 albo jest w Andach albo przedziera się przez dżunglę w Timorze Wschodnim i ma plecak to jest okay. Przecież nie będzie ciągnął walizki Samsonite na kółkach.

Nosiciele plecaków, nawet ci świadomi własnej ułomności racjonalizują ich używanie. Ja np muszę, bo noszę w nim glukometr, strzykawki, e-papierosa, paczkę xanaxu i kamyczek z runą fehu. Pamiętam ciężki etap w życiu sprzed ponad dekady gdy poruszałem się autobusem do pracy. Wciąż spotykałem łysego gościa w okolicy 50,ki z plecakiem szkolnym. On jest dla mnie ikoną.

Kiedy czytam na jakimś blogasku koffanym, że Kominek zawsze jej będzie się kojarzył z małym gościem z plecakiem nie muszę czytać dalej. To nie jest tak, że krytykuję czy współczuję. Piszę jak jest…

BTW. Mój ostatni plecak 4F ma zaciskami związane szelki tak bym go nie mógł nosić na ramieniu. Idę do przodu.

plecak-nosic-sm

 

No dobra, a co z fotografami, gdzie wcisnąć laptopa? (Do dupy se wciśnij). Prawdziwy mężczyzna ma albo aktówkę albo torbę na ramię jak reporter wojenny.