chuj dupa i kamieni kupa

Rebus

Omijam politykę ponieważ utraciłem wizerunek/iluzję związku z moim własnym osobistym szczęściem. Gdybym był jak towarzysz redaktor Lis i kasował 80 kawałków za ujadanie na PiS, to co innego. Za darmo nic nie będę robił.

Miałem w 14 letniej karierze kilka naprawdę genialnych odkryć, które przepadły, bo zawsze anonimowo piszę i dobrze mi z tym a sprawdzonych rozwiązań się nie zmienia.

Zabieram głos z powodu najważniejszego polskiego przesilenia od 1989 roku. Jest 900 godzin nagrań kompromitujących zarządzających naszym bantustanem. Nikt chyba nie zauważył, że nagrania wypłynęły po wizycie Baraka Obamy. W polityce nie ma przypadków. Druga rzecz o wiele ważniejsza. Komuna i jej przedłużenie pod postacią wieprzy z PO o dziwo rozmawiała o dobrze Naszego Kraju czyli wyzwoleniu Banku Centralnego, który dla suwerenności kraju ma większe znaczenie niż armia. Kwestia opłakanego stanu państwa jest inną rzeczą. Nie rozpisuję się bo sam przy tym ziewam. Moja teza brzmi: NAGRYWALI AMERYKANIE. Opublikowali by odsunąć od władzy rząd zagrażający mafii bank-sterskiej, ogólnoświatowej. Nie dla naszego dobra i nie po to by nas oświecić jakie kurwy nami rządzą.

Obiecany rebus: „chuj, dupa i kamieni kupa”.

chuj dupa i kamieni kupa chuj dupa i kamieni kupa chuj dupa i kamieni kupa

 

Dopisek

Uwielbiam to. Znowu miałem rację. Wyszły kolejne taśmy w których zdradek sikorski narzeka na sojusznika Stany Zjednoczone. Moskiewski pachołek zdemaskowany.