czantoria

Wyciąg

Kurcze blade. Coś do mnie ostatnio dotarło z wielką mocą. Człowiek całe życie “obiera cebulę”, analizuje warstwa po warstwie i to się nigdy nie kończy. Co rusz przychodzi taki dzień w którym prawda wali z plaskacza w pysk.

CZYTAJ więcej

mlodosc-mija-a-ja-niczyja

Młodość mija, a ja niczyja

On opuszcza ojca i matkę, Ona opuszcza ojca i matkę i tworzą związek (małżeństwo). Tak to ma działać. Słowa Ewangelii utwierdzają mnie w słuszności badań nad cetetyzmem i esemizmem. Jezus nie miał bloga, ale spisano ewangelie. Adam Szustak lepiej Wam to wyłoży. Polecam 10 razy odsłuchać historię córki Jeftego.

 

hefner-girlfriends-playboy

Playboy

Dlaczego Synek Mamusi ma wiele kobiet? Prawda jest boleśnie prosta (pozwolę sobie Bronka Bul Komoruskiego zacytować) PONIEWAŻ ich nienawidzi. Mam nadzieję, że nie muszę tego rozwijać, bo w tej chwili mi się po prostu nie chce. Gdy ich bardzo, bardzo nienawidzi, nie ma ich wcale. Podobnie jest z córeczkami taty tylko na odwrót.

Piszę o tym, bo wpadło mi info, że Hugh Hefner pożyczył od własnej mamy 1000 usd na otwarcie “Playboya”. Śmieszne, prawda? Mama pożycza synkowi na pismo z gołymi kobietami. Wszystko po tym małym info ułożyło mi się w logiczną całość.

Kiedy w latach 90-ych wywaliłem na śmietnik kilkadziesiąt numerów “Playboya” zacząłem się zastanawiać dlaczego te niewątpliwie piękne kobiety z rozkładówek są takie aseksualne i nie wzbudzają pożądania. Bałem się nawet, że może to ja cierpię na homoseksualizm a pisemko jest okay. Oficjalne tłumaczenie i wykładania aseksualnych barbie mówi, że to pismo z aspiracjami jest.  “Playboy” nie sprzedaje pornografii tylko sztukę (WTF?) i poza tym jest dla ludzi z klasą. Intelektualiści tam pisywali i w ogóle Woody Allen (ożenił się z przybraną córką, ale może się czepiam). Jest jeszcze jedno usprawiedliwienie dla H.H. Ameryka jest i była bardziej purytańska niż podejrzewamy.

Gdyby nie to: Pismo prowadzi obecnie córka Hugh Hefnera. Powinniście wiedzieć, że patologia pod tytułem “synek mamusi” jest straszna jak dżuma i jest chorobą rodzinną, genetyczną. Przenosi się z pokolenia na pokolenie. A lekarstwo wciąż nieznane.

SYNEK-MAMUSI

PÓŁ ŻARTEM, PÓŁ SERIO

Synusiów mamusi dzielę na takich, po których z góry wiadomo czego można się spodziewać (nie będę omawiać tego przypadku z wiadomych przyczyn) oraz takich, którzy działają jak przyczajony tygrys, ukryty smok. Inaczej można ich też nazwać “wstrząśnięty nie zmieszany”. To typ zmienny jak pogoda w górach. Nigdy nie wiesz w jakim nastroju będzie dany pacjent, i nawet jeśli staniesz na rzęsach to nie wygodzisz, nigdy!!

Szczególnym uczuciem darzę właśnie mężczyzn z wariantu II i tylko z nich czerpię inspirację do działania i postępowania z następnym w kolejności Panem. No co, lubię wyzwania ;) Wariantem I nie zajmuję się wcale, zasmarkany chłopczyk w przykrótkich spodenkach jest niereformowalny tzw. mission impossible.

Wracając jednak do moich upodobań, to mężczyzna taki potrafi być naprawdę ujmujący. Kusi, wabi, kokietuje tak kurwa kokietuje, otwiera drzwi w samochodzie, przynosi kwiaty, własnoręcznie przygotuje kolację, przywozi, zawozi, komplementuje, dosłownie wygina się jak akrobata w cyrku. W sumie dobrze wie (ma to zapisane chyba w DNA) jak urobić córeczkę tatusia, bycie księżniczką przecież to nasza życiowa rola. Robi wszystko żebyś poczuła się wyjątkowo jak milion dolarów albo i dwa, i kiedy już się poddajesz stwierdzając, że to wymarzony kandydat na cokolwiek, że może być potencjalnym dawca nasienia, że jest godny przedstawienia tatusiowi, ON znienacka wali z półobrotu w twarz (i proszę tego nie mylić z przemocą fizyczną, nic z tych rzeczy), od to taka wyszukana czułość z jego strony. Suniesz parę metrów po podłodze z nakrytymi na głowie nogami zanim dochodzi do Ciebie fakt, że coś poszło nie tak.

Oczywiście są sygnały przepowiadające nadejście wielkiego dramatu zwanego potocznie rozczarowaniem miłosnym lub zawodem miłosnym, jak kto woli. My jednak zachowujemy się wtedy tak, jak gdybyśmy nie chciały widzieć problemu. Osobiście dla mnie jest to jak czekanie na nadejście tsunami. Człowiek stoi i gapi się jak ocean cofa się, przeczuwając podświadomie jednak że coś tu jest nie tak, nie ucieka, robi zdjęcia, uśmiecha się do kamery czasem nawet sam biegnie w głąb popatrzeć jak to możliwe. Dziwi się i robi wielkie przestraszone oczy i nagle zalewa go fala najbardziej chujowego uczucia na świecie. Nie mam bladego pojęcia czy można tego uniknąć w ogóle. Mam już jednak kilka opanowanych i sprawdzonych schematów wg których postępuje potencjalny klient i jeśli tylko zauważam któryś z objawów, wycofuje się natychmiast. Oto one:

* prymityw – wypowiada do Ciebie słowa: “pojebało Cię”, “jesteś głupia” – nie ma się co łudzić i udawać, że wszystko jest ok albo, że się tego nie słyszało. Trzeba spierdalać i to w trybie pilnym;

* domator – jak już słusznie zostało zauważone we wcześniejszym wpisie dotyczącym rozpoznawania synusia mamusi, nigdy nie zostaje na noc;

* rozczulający – “przypominasz mi moją mamę”, “mówisz jak moja mama” (rzadko bądź wcale nie używa słowa matka) – trzeba spierdalać, tylko szybciej niż w wariancie prymitywnym, nawet jeśli jesteś we własnym mieszkaniu schowaj się do szafy i przeczekaj, aż opuści Twój azyl;

* powściągliwy – taki osobnik nie pocałuje Cię w miejscu publicznym, bo “jest za dużo ludzi” – WTF nawet nie komentuję… możne ewentualnie mamy do czynienia z panem kochającym inaczej, wtedy to tłumaczy wszystko;

* seksualnie niebezpieczny – dla zasady nie przeleci Cię właśnie wtedy kiedy masz na to ochotę, bo jak to “mam zrobić Ci dobrze, wykluczone”. Może dojść nawet do tego, że w sytuacji kiedy ciężko powiedzieć sobie już STOP, usłyszysz, że “chyba powinnaś pojechać do domu” – wtedy jesteś w takim szoku, że brak Ci sił na spierdalanie, pędem jednak prawą ręką zapinasz stanik, lewą podciągasz majtki a stopą szukasz rozrzuconej po podłodze biżuterii. Wtedy też trzeba spierdalać, nie ma zmiłuj!!
Odnosząc się do tego schematu dodam tylko, że normalny facet, podkreślam normalny nie przepuści żadnej okazji i bzyknie Cię chociażby dla samej zasady bzyknięcia. Tak było, jest i będzie na wieki wieków!!

Powyższe to tylko wierzchołek góry lodowe. Jeśli ktoś ma coś do dodania to bardzo proszę, chętnie podszkolę się w rozpoznawaniu SM. Spokojnie panowie, o córeczkach tatusia też będzie.