pupa

Twardotłuszcz

Oszczędzę lektury. Jeden celny obraz wart więcej niż milion słów. Może najpierw pokażę czym z pewnością nie jest twardotłuszcz:

twardotluszcz

 

Napisano tony literek na temat idealnej kobiecej sylwetki. Nakręcono lata świetle filmów porno. Ludziska zrobili na tym nawet doktoraty, ale jeszcze nikt nie pisał o idealnej KONSYSTENCJI kobiety. Idealna kobieta, kochanka jest giętka, miętka, falująca, wtapiająca się. Super gdy nie ma pomarańczowej skórki, cellulitu czy nawet kalafiora z tyłka, ale drobne defekty tylko dodają jej charakteru a ten się ceni.

Byłem z wieloma kobietami cierpiącymi na twardotłuszcz. Wiele z nich miało idealne sylwetki chociaż muszę przyznać, tak między nami, że twardotłuszcz idzie częściej w parze z sylwetką typu „pień lipy” albo „koleś nadużywający piwa” albo „hana montana”. Trafiłem raz do upadłej panny, która miała figurę modelki jednak jej sterczące cycki o twardości surowego kauczuku i uda ocierające się o mnie bez „efektu”, to była prawdziwa katastrofa. Kobieta cierpiąca na twardotłuszcz jest w dotyku jak opona zimowa do ciągnika Ursus. Nie potrafię tego lepiej opisać. Pewnie i tak wiecie co mam na myśli.

PS: Jak myślicie, dostane nobla z medycyny albo seksuologii?