implanty-piersi

Powiększanie piersi na wschodzie

Powiększanie piersi u Azjatek jest dżezi. Z pełną odpowiedzialnością używam tego słowa. Ludzie uwielbiają białe lwy ponieważ nie występują w przyrodzie. Tokijskie nastolatki sikają po nogach na widok kwadratowych arbuzów albo z granatowym miąższem. Azjatki mają dużo tkanki tłuszczowej w okolicach powiek. Ponoć dlatego, żeby ślepia przed zimnem chronić. Kurwa, byliście w Kambodży, jest tam zimno? Tyle wiedzy szkolnej. Pani na biologii już nie tłumaczyła czemu mają małe cycki.

Popatrzcie na tego Białego Lwa:

powiekszanie-biustu

powiekszanie-piersi-cena

Powiększanie piersi

Z tym jest trochę jak z paleniem papierosów. Lekarze ostrzegają, koleżanki odradzają (bo czemu niby ta suka ma mieć takie zderzaki jak ja lub większe ode mnie?), „koledzy” mówią, że obecne są okay, ale już fantazjują o większych (to jest takich, które szurają sutkami w o pościel w pozycji na pieska).

Kobiety jak palacze robią to dlatego by się lepiej czuć z sobą (What?). Półprawda czyli gówno-prawda. Robią to z tych samych powodów dla których my kupujemy ładniejsze auta i robimy „brzuszki”. Nie oceniam tych czysto egoistycznych pobudek. To nie jest ani dobre ani złe. Każdy chce by jego wizerunek był LEPSZY. Nawet Matka Teresa nie była bezinteresowna.

Wielokrotnie zadawałem sobie pytanie: czemu moja koleżanka wzięła 12 tyś. kredytu zarabiając 1000 zł? miesięcznie na powiększenie biustu? Nos zrobiła chyba z własnych oszczędności.  Teraz mnie to wali po prostu najnormalniej. Nie takie rzeczy ludzie robią. Gdyby wydłużanie członka było możliwe pewnie faceci też by brali kredyty by później żołędziem stukać w śledzionę partnerki od wewnątrz.

Tak czy inaczej wstawienie implantów to nie zabieg jakby chcieli ci na tym zarabiający lecz poważna operacja a poważne operacje czasem mogą pójść „nie tak” co widać na ostatnim obrazku. To ta sama dziewczyna.

powiekszanie-piersi

Fantastyczny zadeczek daje + 10000 punktów do many:

powiekszanie-piersi-powiklania

Efekt finalny. Śpiączka po uśpieniu.

powiekszanie-piersi-powiklania-po-operacji