mroz-na-szybie

Wdzięczność wody

Czytałem i słuchałem kiedyś o doświadczeniach z wodą Pana Masaru Emoto. Dokładiej z pięknem kształtów płatków śniegu jakie tworzy woda poddana wpływowi UCZUĆ. Woda poddana czemuś niemierzalnemu i nieuchwytnemu. W uproszczeniu jeśli do szklanki wody będziemy wrzeszczeć Heil Hitler to zamrożona zrobi paskudne płatki śniegu. Jeśli zaś szklankę postawimy obok obrazka z Ghandim albo Towarzyszem Tuszczenko (Sama Miłość i Szczerość), to uzyskamy piękne płatki śniegu. Piękne w swym kształcie, rozmiarze i geometrii.

Poniżej wkleję cytat. Zawsze chciałem przeprowadzić takie doświadczenie, ale zawsze brakowało mi zapału. Lenistwo ssie i tyle.

Do czasu gdy pewien znajomy pochwalił się zdjęciem ze smartfona jakimi to wzorami lód z wody pomalował jego auto. Piękne wzory wg mnie przypominają liść miłorzębu japońskiego. O takie:

miłorząb japoński liść drzewo

 

Widziałem u siebie na szybie najładniejsze wielkości 10, 15 cm. Jego miały po metr średnicy. Z tym, że on ma do swojego auta wręcz stosunek seksualny, poddańczy, bałwochwalczy. Nie będę opisywał co wyczynia ze swoimi samochodami, bo to pornografia czysta a mogą mnie czytać dzieci a jest przed wieczorynką. (PS: Gładzi np rurę wydechową, sorki).

Materia nieożywiona chyba żyje skoro odwdzięczyła mu się takim cudem. Niestety nie mam tej fotki.


What the Bleep… o odkryciach Masaru Emoto… przez dobromil80