solgar-witamina-c-ester

Solgar Witamina C – Opinia

I to opinia IMHO. Obiecałem napisać recenzję z zażywania naturalnej witaminy C i oto jest. Czytajcie uważnie. Trudno pisać o autosugestii czy potędze podświadomości, bo jestem krańcowo sceptyczny. Limit zaufania do cudownych leków dawno wyczerpałem. Postanowiłem zacząć od Witaminy C, bo to najważniejsza witamina, której nasze organizmy nie potrafią syntetyzować a pełni taką rolę jak olej w maszynie do szycia albo w silniku dwusuwowym. Bez niej daleko się nie zajedzie o czym kiedyś przekonywali się często marynarze. Miesiąc bez Witaminy C i wyciągali zęby palcami (Szkorbut).

Pierwsze kilka dni wyglądało tak jakbym zażył kokainę, amfetaminę, red bulla, glukozę i prozak. Jakbym się przesiadł z dużego FIATa do nowej BMW MPower 6 zatankowanej do pełna benzyną 98. Nie będę się wdawał w szczegóły. To po prostu działa. Podobne efekty daje też syntetyczna Witamina C, ale trzeba się liczyć ze szkodami w żołądku i znacznie słabszym efektem WOW. Polecam jak nie wiem co i rzadko kiedy.

Solgar C. Pięć złotych gwiazdek. PS: Przestała mnie nawet boleć dupa od tych 68 złotych.

Zdrowe odżywianie „Level Hard”

Solgar robi najbardziej wypasione witaminy. Witaminy te kopią inne witaminy w dupę. Ich ceny z kolei kopią w dupę mnie. Zacząłem ostrożnie od Witaminy C pochodzenia naturalnego za (pssssst) 68 zł. Ta witamina C ma cząsteczkę lewoskrętną (czyli lepszą, łorewer). Jest zrobiona z róży dzikiej i nie ma drożdży i aspartamu. Witamina NATURALNA ze szwedzkiej Naturell ma np aspartam. To tak jakby dodawali polonu do zdrowego, przaśnego żurku. Z drugiej strony nie wierzę do końca farmaceutom (nawet alternatywnym farmaceutom). Buteleczka jest stylizowana na połowę XX wieku i to mi już lekko zalatuje jakimś zagrzybionym  kutasem z marketingu lub Agencji Kreatywnej.

Zobaczę co ten Solgar uczyni. Obiecuję o solgarze napisać szczerą opinię. Tak zwane IMHO.

solgar witamina c 1000mg opinie