permen king erekcja

Permen King

Napiszę za chwilę kilka rzeczy, których nie będę uzasadniał, ponieważ; a) mam spore doświadczenie, b) czuję się tak staro jak Profesor Bartoszewski. Wiele nas łączy. Podobnie jak Profesor mam tylko maturę. Czuję się zmęczony jakbym miał 94 lata. Bartoszewski wyszedł z Ałszwic bramą a nie kominem dzięki lipnemu L4. Ja też. Załatwić L4 ww Sylwestra ze wsteczną datą to nie w kij dmuchał. Ponadto ludzie gadają we wsi, że „profesor” poszedł na współpracę z Gestapo, Stasi, BND. Po kolei go przejmowali. Po dziś dzień nie ma on oporów z pluciem na Polskę na łamach niemieckiej prasy. Trochę perwersyjne jeśli weźmie się pod uwagę ilu rodaków Niemcy mu wymordowali. Ja też nie mam oporów w zdradzaniu. Tylko co ja tam wiem. Przydałem się tylko PG.

CZYTAJ więcej

gra-o-tron

Kobiety & Smoki

Kłóciłem się z Łestem co jest lepsze. Wielkanoc czy BN. To jest dokładniej o to czy „Vikingowie” czy „Gra o Tron” ssą (wyrażaj się!).

Wymiana argumentów była zaciekła niczym bitwa pod Stalingradem. Łest ostrzeliwał Wikingów z pozycji; „Kobiety nie mogły walczyć mieczem a jeśli już to nigdy z mężczyznami”. W ogóle to w Wikingach nie ma żadnego REALIZMU!

Coś tam bąknąłem o Joannie Dark, ale nie przebiłem się przez gradobicie argumentów.

Gdy ostrzał na Wikingów na chwilę ustał, zapytałem:

– No dobrze, poddaję się, powiedz mi czemu „Gra o Tron” jest lepsza.

– Bo są tam smoki.

– ….

—————————————————

Wikingowie

wikingowie-history

 

Gra o Tron

gra o tron