inteligo-logo-bank

Jestem z siebie taki dumny!

Dzisiaj po dziesięciu latach zadzwonił do mnie Pan z mojego ulubionego banku Inteligo PKO BP. Kosztowało mnie to z 12 zł nie licząc czasu, bo obecnie bezrobocie mi doskwiera. Tusz do drukarki, ksero, papier, koperty i znaczki na dwa listy. W końcu zmieniłem dane kontaktowe. Na koncie widniały jeszcze dane z papierowego dowodu (pamiętacie w ogóle takie?) oraz nazwa ulicy zmieniona siedem lat temu. Cóż za okaz abnegata ze mnie i anarchisty. Przelewać setki tysięcy latami przez pół fikcyjne dane.

Jupi jaj jej! W końcu jestem porządnym człowiekiem. Przynajmniej na odcinku danych.

inteligo-pko-bp

drzewo drzewa

10, dziesięć sprawdzonych sposobów na nieudane życie STA50911

Dotarłem niedawno na wykopie na świetny komiks obrazujący 10 najskuteczniejszych sposobów na zmarnowanie sobie życia. Mam 41 lat więc i z górki i ostatni chyba moment by zawrócić patykiem bieg rzeki. Szczególnie jeden z tych sposobów wstrząsnął mną w sposób szczególny.

Całe życie myśl o napisaniu książki i nigdy tego nie dokonaj

Cytat z pamięci, ale sens chyba wszyscy łapiemy. Działaj. Drugi wniosek: wszyscy jesteśmy tacy sami. Nie ma wybranych. Czy to profesor kulturoznawstwa czy też operator wózka widłowego (jeśli potrafi pisać) chcą napisać książkę o swym fantastycznym życiu i jego niepowtarzalnej treści. Zrobię to…