Very Nice to Have – nóż ruskiego kowala, designera

podziel się

Nie mam zbyt dobrego zdania o kacapach, ale w tym momencie kopara mi opadła. Na stronę: http://fromrussiawithknives.com/ która parafrazuje Bonda – From Raszja łif Low. Z Rosji z nożami. Jakkolwiek bracia ci pracują i mieszkają w USA. W rosji pewnie zasiedlaliby jakiś gułag na Syberii.

Stronę wyszperałem po obejrzeniu na YouTube najpiękniejszego noża jaki kiedykolwiek widziałem. Gość prezentując nabytek za 1050 USD chwalił się tym, że czekał na gadżet 18 miesięcy. Styl techno. Rączka z tytanu, stal ostrza SV cośtam (cenę podaje się w gramach!). Cięcie leżącego pomidora to nic. Zresztą właściciel pewnie nigdy tego nie zrobi, bo zabawkę traktował z nabożną czcią. Sam się muszę przyznać do lekkiego wzwodu. Poza tym a może przede wszystkim design jest prawdziwą sztuką. Widać, że wzornictwu każdego modelu poświęcają tygodnie i mają prawdziwy talent. W ogóle to kończę bo słów brakuje.

Oto najpiękniejszy nóż jaki znalazłem na stronie i kiedykolwiek widziałem. Wyprodukowano 10 sztuk. Odkupienie go od jakiegoś szejka pewnie kosztuje z 10 kafli w dolarach. Gdyby ktoś chciałby mi go sprezentować to urodziny mam 1 września.

noz-design-najwyzsza-jakosc-na-swiecie

Mogę tylko dopisać: Ech. Kobiety pewnie czują to samo widząc torebkę za 4 tys. USD.

(Visited 116 times, 1 visits today)
::: dziennik słowa # , , , , , , .