ufo-nad-splitem-chorwacja

„Trafiło się ślepej kurze ziarno”

podziel się

Jak mawiał mój kolega z LO gdy w głowie rozwiązałem jakieś wyjebane równanie różniczkowe. Tym razem mam większą radochę. Chyba obcykałem UFOlaca przez przypadek nad Splitem. Split mi się z niczym nie kojarzy. Poza hazardową figurą z gry Black Jack. Tak jak pijakowi Szkocja ze „szkocką”. Otóż gdy krupier czy też los da Wam dwie figury np dwa króle, możecie je rozdzielić na dwie „kupki” i podwoić szanse wygranej. To się właśnie nazywa SPLIT. Split bardzo kusi ponieważ dwie figury dają 20 pkt. a to niemal pewna wygrana w grze w której chodzi o zgromadzenie 21 pkt. Split pozwala podzielić 20 na dwie gry z dziesiątkami na dobry początek. Łorewer.

Widzę fabrykę ładną to robię jej zdjęcia jak to na wczasach. Już miałem te zdjęcia wywalić gdy zwróciła moją uwagę anomalia. Jedna z chmurek chyba nie jest chmurką ponieważ świeci swoim światłem. Nie jestem, kurde, meteorologiem, ale nawet jak na laika coś mi tutaj nie gra. Poza tym jedną z najczęstszych manifestacji NOL’i są obiekty błyszczące, świecące w otoczeniu czegoś w rodzaju mgiełki.

Okay. Jedziemy.

Oryginalne foto zmniejszone do 1200px. Nic nie mąci sielskiego widoczku. Coś tylko niepokoi ponad linią wysokiego napięcia.

ufo-nad-splitem-chorwacja

Wrzucam obrazek do Photoshopa i nakładam tylko JEDEN, słownie 1 filtr. Wywalam turkusowy kolorek nieba. Normalne chmury reagują normalnie. Chmury są tylko parą wodną, która „zasłania” piękno koloru nieba więc razem z nim NORMALNIE ciemnieją. Poza tym jednym obiektem. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł czym jest TO COŚ to chętnie przeczytam lub wysłucham. Nie chcę z góry zakładać, że to Szaraki, bo nie gadałem z nimi.

ufo-nad-splitem-chorwacja

To samo w powiększeniu.

ufo-nad-splitem-chorwacja

 

Nie będę się tym dalej zbytnio ekscytował. Wrzucę jeszcze kompilację sakralnych średniowiecznych obrazów na których twórcy uwiecznili wydaje się podobne „zjawiska”.

statki-kosmiczne-na-sredniowiecznych-obrazach

A gdyby jednak kogoś to bardziej interesowało to udostępniam linka do 7 z serii oryginalnych fotek:

https://www.dropbox.com/s/69syfzz20d8zn5c/DSC_3629.JPG

https://www.dropbox.com/s/hjvgbji6kphxwiv/DSC_3630.JPG

https://www.dropbox.com/s/1b2vxvnfoekoh6t/DSC_3631.JPG

https://www.dropbox.com/s/hsml8dfv74iyg9o/DSC_3632.JPG

https://www.dropbox.com/s/eviwvxuvbzlowjc/DSC_3634.JPG

https://www.dropbox.com/s/o9lmtnpp4ks3o5u/DSC_3635.JPG

https://www.dropbox.com/s/51cc2suiygphgkz/DSC_3636.JPG

(Visited 239 times, 1 visits today)
::: dziennik słowa # , , , .