Seks po sześćdziesiątce

podziel się

26 czerwca 2015 jest datą wartą zapamiętania. Sąd Najwyższy USA zalegalizował związki pederastów. Narzucił niepodległym państwom/stanom obowiązek uznawania tej patologii.

Nie potrafię tego objąć intelektualnie. To jest jak uderzenie asteroidy w Ziemię. Tylko emocjonalnie jak gracz stawiam, że #punktzwrotny dla naszej cywilizacji był trzy dni temu. Chciałem o czymś innym. Dotąd nie ogarniałem czemu siły zła tak bardzo lobbują za heteroseksualnym seksem emerytów.

Wczoraj w nocy wyszedłem na papierosa i doznałem iluminacji.

Wiadomo czemu czerwony diabeł jest za LGBT, inVitro, aborcją, eutanazją (mimo, że idee te są z sobą sprzeczne). Cywilizacja Śmierci adoruje różne zboczenia i to jest zrozumiałe. Dlaczego w takiej np „Gazecie Wyborczej” w co drugim numerze jest napisane jak fajnie jest się dupczyć po siedemdziesiątce. Niby nic złego, nawet fajnie, ludzie się kochają do śmierci no i w ogóle supcio.

Obejrzałem serial „Grace i Frankie” [przepraszam muszę zwymiotować, zaraz wracam]. Czterech głównych bohaterów tej powieści ma ponad 300 lat w sumie. Mężowie dwóch bohaterek ponad dwadzieścia lat temu odkryli, że są pedrylami i zdradzali je. Po siedemdziesiątce biorą ślub. W tym czasie zdruzgotane tą wiadomością żony mają kochanków. BTW. Ciekawe czemu twórcy serialu nie pokazali seksu ludzi po 70siątece. Pewnie już w fazie pomysłu wyrzygali się na scenariusz.

grace-and-frankie-serial

Akcja legalizacji homo-małżeństw była podparta hasztagiem #LoveWins – miłość zwycięża. Właśnie to mnie mnie naprowadziło na rozwiązanie zagadki.

Otóż życie pederasty jest puste, oparte tylko i wyłącznie na chorym popędzie płciowym. Np narzeczony Biedronia jest prostytutką specjalizującą się w sado-maso.  Niech mi nikt nie próbuje inputować, że tacy ludzie mogą stworzyć szczęśliwą komórkę rodzinną. 40% pedofilii jest homoseksualnych. Pedofil wykorzystujący dziecko jest sadystą z urzędu.

Siły, których nie nazwę starają się zatrzeć nam granicę między złem a dobrem, skruszyć fundamenty. Jak dotąd skutecznie.

Dobra, koniec, wnioski. Cywilizacja Śmierci chce nas przekonać, że osoby heteroseksualne czyli zdrowe i normalne również mają związki oparte na seksie (do późnej starości). Ich, nasze życia również są puste jak egzystencje pedałów. Nie ma sensu serce, rozum, dzieci, wspólne konto w banku, dom. Liczy się seks.

Zło przeniosło miłość z głowy i serca w okolice dupy (w przypadku pedziów dosłownie).

(Visited 1 234 times, 1 visits today)
::: dziennik słowa # , , , , , .