Anaconda-Nicki-Minaj

Pokerowa twarz

podziel się

Dobrzy Ludzie. Też macie wrażenie, że nasza cywilizacja przypomina Cesarstwo Rzymskie gdzieś w okolicach 7 wieku n.e.? Czyli dupa (pacz niżej) i kamieni kupa, Muzułmanie w Londynie robią sobie Dżihad jak studenci Juvenalia, pederaści zostają premierami. Brakuje tylko rydwanów ognia i plagi szarańczy.

W kwestii moralności też rzeźnia No 5. Oko cieszy ale rozum smuci. Polecam obejrzeć teledysk Anconda. Jeden z tych clipów, które trzeba wyłączyć albo zmienić kanał gdy ktoś wchodzi do pokoju by sobie nie pomyślał, że oglądam pornosa.

Gdy już ochłoniecie a Wasz inglisz jest pur to odsyłam do tekstu (tzn tych pięciu prostych zdań) jest równie soczysty.

Zresztą Nicki jest w tej kategorii cieniutka. Kto pamięta jeszcze Lejdi GaGa? Jej przebój „Pokker Face”. Mamy w tym utworze do czynienia z podprogowym przekazem, z czystym NLP. Jest wyraźna granica miedzy „grą słów” a wstrzykiwaniem prosto w mózg jadu kiełbasianego. Dorośli mogą być zniesmaczeni albo zachwyceni w zależności od światopoglądu, ale tym zachwycają się 14 letnie dzieci.

Pokker face (twarz pokerzysty – bez mimiki) to poke HER face. Translator automatyczny tłumaczy „kapsa jej w twarz”. Nie będę przynudzał i przejdę do sedna. W slangu nie znaczy to wcale by bić kobietę po twarzy. Resztę dopiszcie sobie sami. W całym tekście jest też mnóstwo innych kwiatków.

Wnioski: Nie zdziwcie się jak za dekadę będziecie mówić po rusku albo chińsku. Ten/nasz model cywilizacyjny jest w ostatnim stadium.
Nicki Minaj (a dokładniej jej zad – Tak analizując pole powierzchni zdjęcia jakie zajmuje).
Nicki-Minaj-Anaconda

(Visited 280 times, 1 visits today)
::: dziennik słowa # , , , , , .