hefner-girlfriends-playboy

Playboy

podziel się

Dlaczego Synek Mamusi ma wiele kobiet? Prawda jest boleśnie prosta (pozwolę sobie Bronka Bul Komoruskiego zacytować) PONIEWAŻ ich nienawidzi. Mam nadzieję, że nie muszę tego rozwijać, bo w tej chwili mi się po prostu nie chce. Gdy ich bardzo, bardzo nienawidzi, nie ma ich wcale. Podobnie jest z córeczkami taty tylko na odwrót.

Piszę o tym, bo wpadło mi info, że Hugh Hefner pożyczył od własnej mamy 1000 usd na otwarcie „Playboya”. Śmieszne, prawda? Mama pożycza synkowi na pismo z gołymi kobietami. Wszystko po tym małym info ułożyło mi się w logiczną całość.

Kiedy w latach 90-ych wywaliłem na śmietnik kilkadziesiąt numerów „Playboya” zacząłem się zastanawiać dlaczego te niewątpliwie piękne kobiety z rozkładówek są takie aseksualne i nie wzbudzają pożądania. Bałem się nawet, że może to ja cierpię na homoseksualizm a pisemko jest okay. Oficjalne tłumaczenie i wykładania aseksualnych barbie mówi, że to pismo z aspiracjami jest.  „Playboy” nie sprzedaje pornografii tylko sztukę (WTF?) i poza tym jest dla ludzi z klasą. Intelektualiści tam pisywali i w ogóle Woody Allen (ożenił się z przybraną córką, ale może się czepiam). Jest jeszcze jedno usprawiedliwienie dla H.H. Ameryka jest i była bardziej purytańska niż podejrzewamy.

Gdyby nie to: Pismo prowadzi obecnie córka Hugh Hefnera. Powinniście wiedzieć, że patologia pod tytułem „synek mamusi” jest straszna jak dżuma i jest chorobą rodzinną, genetyczną. Przenosi się z pokolenia na pokolenie. A lekarstwo wciąż nieznane.

(Visited 262 times, 1 visits today)
::: dziennik słowa # , , , , , .