syryjski chłopiec na tureckiej plazy utopiony

Laura, Koń, który miał alergię na siano

podziel się

Potraficie to ogarnąć? Czy są tygrysy z alergią na mięso?

Celowo piszę, że Laura miała alergię na siano, ponieważ moja córka oznajmiła mi dziś, że jej ulubiona klacz „Laura została sprzedana” co się tłumaczy na język polski: „Czesi właśnie wpierdalają salami z Laury i czyli made in UE”.

Gdy zdechły morświn wypłynie na plażę w Mrzeżynie, to wszystkie media trąbią o tym równo tydzień. Aktywistki GrinPisu zalewają się łzami jak płaczki na pogrzebie faraona. Obrońcy zwierząt zakradają się ze scyzorykami przecinać sieci rybakom.

Ostatnio kupuję tańszą insulinę. Tańszą o 50 zł. Między Bogiem a Prawdą dlatego, że nie widać różnicy. Poza tym z niczego mnie to ciulstwo nie leczy, ale mógłbym napisać o biedzie i niedostatku, oszczędzaniu. Tymczasem będąc z kotem u weterynarza za czyszczenie uszu kotu zapłaciłem 60 zł. Cóż. Czy nie prościej jest przyjebać tym kotem o ścianę i z jakiejś wiejskiej zagrody zabrać małego kociaka? Zalety: małe kotki są słodkie, słitaśne i urocze!

Wciąż słyszę o ludziach chodzących z psami do terapeuty, behawiorysty, wydających tysiąc złotych miesięcznie na karmę z 10% zawartością mięsa. Przecież do chuja wafla za tysiąc złotych można kupić krowę i karmić tego zajebanego psa pół roku nią. 100% mięsa.

Puenta jest taka: Nasza cywilizacja już nie istnieje. Nie istnieje coś takiego jak rodzina ludzka. Dla mnie najohydniejszy człowiek jest bliższy od najukochańszego psa. Ludzie są moją genetyczną rodziną i już.

Nie musicie się martwić o to czy Europę zaleje Azja i Arabia. Zrobi to na milion procent. Europa mentalnie nie żyje już. Arabska rodzina to 20 osób. Polska rodzina to 2,16 osoby. Cyganie odwiedzający chorego w szpitalu (z których się tak śmiejecie) wpadają pięćdziesięcioosobową hordą. Wszyscy oni przetrwają nawet jeśli część z nich skończy jak ten chłopiec na plaży.

syria chłopiec turcja plaża utopiony uchodźca

(Visited 418 times, 1 visits today)
::: dziennik słowa # , , , , , , .