kominek-in

Kominek jest dobry na wpis

podziel się

Chełpię się od kilku lat „znaniem” ludzi. Pewnie ludzi można znać 100 razy lepiej. Z tego co mam teraz jestem już w miarę zadowolony.

Pamiętam Tomczyka z czasów BLOX.pl (najlepsze forum urodziło najlepszą platformę blogową jak na tamte czasy). Wtedy śmierdział mi agresją, kompleksami i problemami z emocją. Gnijące ciało emocjonalne na zewnątrz paruje agresją. Inna rzecz, że takie coś dobrze się czyta.

Dobrze, jedziemy z Kominkiem: siedzi rozparty na sofie w sposób fałszywy. Zdradza go kciuk schowany w dłoni. Żadna prawdziwa samica nie kupi tej lipnej „pewności siebie”. Dorzucam też stopklatkę z twarzą pełną nienawiści i agresji. W jednym z wywiadów widziałem coś co załamało nawet mnie. Tomczyk zakłada nóżkę na nóżkę jak dziewczynka. Prawa noga odchyla się mocno w prawo, przeciwnie do ciała, lewa leży na prawej. To zdradza kominkowy problem czyli bycie synkiem mamusi, dziewczynką uwięzioną w ciele łysiejącego faceta. Problem ten pasuje do tematu, który obecnie wałkuję. Sam Tomczyk szczerze mi powiewa. Acha – S.M. zawsze, ale to zawsze nienawidzi kobiet. Kto czytał ten potwierdzi.

kominek-problemy-emocjonalne

 

 

(Visited 59 times, 1 visits today)
::: dziennik słowa # , , , , , , , , .