karolina-karolina

Karolina

podziel się

Big Brother

 

Pierwszy Big Brother w Polsce nastąpił wkrótce po premierze światowej. Wyprodukowała go holenderska firma Endemol. Lata dziewięćdziesiąte. Wielki Brat przykuwał do telewizorów 60% populacji. Ulice pustoszały, ptaki przestawały ćwierkać i latać. Piszę to w kierunku 20-30 latków, którzy mają prawo nie pamiętać co było pierwszym pseudo-realistycznym gównem. Dzisiaj Ber Gryls maszeruje samotnie przez tundrę Alaski (to kto go do chuja wafla filmuje?) i to jest „realizm”. Dziękuję wolę se sam polecieć do Lagos i spotkać islamską bojówkę Boko Haram (nauczę się na wszelki wypadek kilku wersetów z Koranu).

Tyle wstępu, bo wpis ten dedykuję mężczyznom, których mam zamiar wyprowadzić z błędu. Mam nadzieję, że odsłuchaliście gadkę Karoliny i jesteście mocno zbulwersowani kobietami. Materialistki, blachary, pustaki, etc. Acha – jeszcze rys historyczny. telefon Alcatela zawsze był synonimem badziewia nie-na-miejscu. Kto nie pamięta Karoliny to przypominam: Brunetka, soczysta lecz nie tłusta, seksowna, wysuczona, pyskata. bardzo apetyczna.

Jeżeli wciąż jesteście zbulwersowani i sądzicie, że Kobiety oczekują kwiatów, perfum z Sephory, obiadu u Sowy i Przyjaciów, to macie 1/2 racji. Tak jest, oczywiście oczekują tego ponieważ to są sygnały świadczące o Was. Tylko sygnały. Inni jeszcze uważają, że dobra kobieta za to wszystko da się wytarmosić jak szynka Reksiowi. Raz da, dwa razy też da. Pewnie będzie jej się to podobało albo i nie.

Ale jej STRATEGICZNYM celem jest dom i potomstwo. Biologicznie zależy jej tylko i wyłącznie na kimś kto zapewni dobrobyt jej i jej potomstwu przez dwadzieścia lat aż dzieci wyfruną z domu a ona dostanie fal gorąca, menopauzy i starci ochotę na dupczenie. I to jest DOBRE. Dobry Bóg stworzył tak ten nasz piękny Świat i czego nie możecie zmienić (a nie możecie) to polubcie po prostu.

Kogo pożąda apetyczna szyneczka w wieku płodnym?

1. Kogoś 2-3 lata starszego, bo może zmądrzeje i z czasem zarobi na ten cały pierdolnik.

2. Lepiej kogoś młodego i przystojnego. Radzieccy i amerykańscy naukowcy dowiedli, że ładni ludzie zarabiają około 20% więcej od reszty.

3. Kogoś starszego ale z kasą. Jakież to pospolite :)

Pamiętajcie o tym, że kobiety są od nas mądrzejsze „biologicznie”. W innych dziedzinach też. Ten perfum za 3 stówy z Sephory nie wystarczy na długo. Jeżeli chcesz tylko zamoczyć i zwiać to polecam tańsze opcje.

 

(Visited 178 times, 1 visits today)
::: dziennik słowa # , , , .