kredyt-we-frankach

Jak spłacić kredyt we frankach

podziel się

Temat ważny, problemy duże. 560 tys. moich rodaków jest w ciemnej dupie. Tak naprawdę to chodzi o jakieś trzy miliony z rodzinami, bo przecież franka nie brano na zakup wczasów w Egipcie tylko na mieszkania, domy, samochody pozwalające pracować.

W każdej sekundzie zamieszkiwania na terenie Polski wszyscy płacimy podatki. Płaci je nawet menel śpiący w piwnicy Twojego bloku. Zapłacił podatek kupując nalewkę albo jabola. Twój monitor świeci, bo jest podłączony do prądu a prąd obłożony jest przez rząd akcyzą a akcyza to jest podatek.

Podatki płacimy po to by silna i większa od nas struktura dbała o nas, opiekowała się nami. Przykładowo: W mikroskali mafie zbierają haracze od sklepikarzy po to by chronić ich przed innymi mafiami. Rząd ma dbać o wojsko i policję, sądy i karetki pogotowia. Jeśli coś nam się przytrafi nie będziemy szukać lekarza na Allegro. Jeżeli w Puławach wylądują ruscy to nie zadzwonimy na 997, itd.

jak-splacic-kredyt-we-frankach

Kiedy potężna struktura niczym nowotwór złośliwy atakuje 3 miliony obywateli płacących podatki, to naturalnym jest oczekiwanie, że Rząd, Państwo, zajmie się tym zjawiskiem. Na Węgrzech tak postąpiono. Nawet w zapierdziałej Chorwacji. U nas ani me ani be…

Jedno zdanie tylko na temat mechanizmu jak zostaliście w zad wyrypani drodzy frankowicze. Na przykład brałeś kredyt na mieszkanie gdy Franek kosztował 2 zł 32 grosze albo jeszcze gorzej 1 zł 95 groszy (wtedy bank-sterzy wciskali takie kredyty jak kasztany wyciągnięte z ogniska). Jedno małe „ale” – banki tak naprawdę nie kupowały tych Franków dla Ciebie. Banki obstawiały tak jak uprawia się hazard na stronach z zakładami sportowymi a jak wiemy „Kasyno Zawsze Wygrywa”. Gdyby banksterzy kupowali Franka to potrzebowaliby ich około 50 miliardów. Zakup tej waluty w takiej ilości podniósłby jej cenę np do 6 zł za jednego Franka. Prawo podaży i popytu.

(Visited 169 times, 1 visits today)
::: dziennik słowa # , , , , , , .