trawka-ziolo

Gańdzia

podziel się

„Śmierć 19-letniego Rafała powinna być przestrogą dla innych. Chłopak w panice podczas interwencji policji połknął zawiniątko z marihuaną. Policjanci, którzy go kontrolowali, rzucili się na niego, by wydobyć mu z ust narkotyk. Mieli go szarpać i przyduszać, aż w końcu nastolatek posiniał i zaczął się dusić. Nie udało się go uratować.”

 

No tak. „w panice” bo za ten jeden gram mógł trafić na bezwzględny rok do pierdla. Żeby była jasność, to jestem wrogiem używek. Raz na miesiąc zajaram, kawy dużo żłopię, ale nie są to zachowania z których jestem dumny.

Złe prawo i prawo nie oparte na ludzkim poczuciu sprawiedliwości niszczy kraj w niewyobrażalny sposób. Nie mam zamiaru się o tym rozpisywać, bo obiecałem sobie unikać polityki. Co roku piwo zabija kilkadziesiąt tysięcy Polaków, bo ich wątroby już nie radzą sobie z wódką czystą a i piwesio jest bardziej ekonomiczne. Słyszeliście by ktoś choćby pochorował się od gańdzi? No właśnie.

Druga sprawa to Policja. Liczy się statystyka. To naturalne, że pracownik wybiera łatwiejsze sposoby na wyrobienie normy i w żadnym wypadku ich nie krytykuję, ponieważ działają pod kloszem złego prawa. Rabusia łapią, który zajebał dżem porzeczkowy babci z piwnicy, narkomana z jednym skrętem, bandytę drogowego, bo przechodził metr od „zebry” przez jezdnię, itd. W ten sposób normę mają wykonaną.

Z drugiej strony komunistyczny zbrodniarz wysyłający w 1970 roku regularne wojsko na cywili, uzbrojone w kałachy i amunicję szturmową, dostaje zarzut „pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia„.

Takie „porządki” czynią więcej szkody Państwu od biedy, AIDS, PO i szarańczy razem wziętych.

Na koniec mała notka historyczna. W ZSRR wprowadzono karę śmierci za gwałt. Nie to, że jakoś specjalnie dbali o kobiety poza rajstopami na 8 marca. Całe pożądanie miało być skupione na Partii Komunistycznej. Efektem takiego prawa było mordowanie 99% ofiar gwałtów. W gwałcie nie chodzi o seks tylko o dominację, kontrolę i agresję a kulminacją tych potrzeb jest zabójstwo. Skoro za jedno i drugie była czapa to czemu sobie od razu porządnie nie ulżyć; podupczyć i zatłuc na śmierć???

(Visited 145 times, 1 visits today)
::: dziennik słowa # , , , , , , .