dorozkarki w krakowie

Dorożkarka z iPhone’em

podziel się

To jest dalszy odcinek cienkiej czerwonej linii. Proszę zauważyć, że jestem bardzo dżender, ponieważ odmieniam dorożkarza. Nie znalazłem też granicy między handlem urodą, reklamowaniem przy pomocy atrakcyjnych dziewcząt, a prostytucją. Nie ma takiej granicy po prostu.

W Krakowie gang dorożkarzy łupiący bezlitośnie turystów z Izraela albo Japonii posługuje się instrumentalnie pięknymi kobietami, które wabią odwiedzających nasz kraj na przejażdżkę za stówę. Nigdzie tego nie widziałem (z drugiej strony w dupie też byłem więc nie mam dużej skali porównawczej), ale zobaczyłem TO drugi raz w bajkowym, bośniackim Mostarze. Przy każdej kafejce, knajpce sklepiku kręciła się jakaś śliczna foczka. Albo coś tam sprzedawała, albo rozdawała ulotki i kierowała gdzie trzeba. Wnioski: w krajach pozbawionych poczucia własnej wartości, godności, ten typ reklamy się praktykuje. Według toku myślenia – nie mamy nic, jesteśmy nikim, to sprzedamy dobra naturalne w postaci kobiet jak kartofle.

Niektóre z dorożkarek nawet je “prowadzą” czy też powożą.

dorozkarki

Inne nakręcają baranów ze wsi żeby wyskoczyli ze stówy (stopy na zewnątrz, nogi lekko uchylone, lewa stopa wskazuje kierunek powozu – gdyby ktoś miał wątpliwosci):

dorozkarki

Jeszcze inne mają to wszystko dupie i zapodają sobie Dżastina Bibera i szlus:

dorozkarki

A turystki z Izraela paczą na to wszystko i nie mogą się nadziwić jak ci kulturalni Niemcy i skuteczni, nie byli w stanie powstrzymać tych polaczków przed mordowaniem Żydów:

idf girls

No nie?

dorozkarka kraków

 

 

więcej

::: dziennik słowa # , , , , , , .

4 Comments

  1. Przepraszam bardzo ale czytajac to widze jakim jest Pan debilem. Nie zwraca Pan uwagi na to jak Ci ludzie ciężko pracują, i co z tego że dziewczyna słucha sobie muzyki?!?! nic dziwnego cala noc i dzien jezdzac w jedna strone dorozka to moze stac sie nudne! a zapraszanie turystów na przejazdzke jest bylo i bedzie a co komu to przeszkadza? !!! Na dorożce siedzi minimum 1 Pani w takim ubiorze to jest wymog by tam pracowac w przeciwnym razie sa za to mandaty :)

    • Okay, rozumiem Pani stanowisko w tej sprawie. Jednak czy jazda pojazdem czterokołowym po drogach publicznych w słuchawkach z których zapewne płynie głośna muzyka, nie zagraża bezpieczeństwu na drodze?

        • Piękna Julio. Droczę się z Tobą. To czy prowadziła czy nie jest poza tematem. Byłem we Wiedniu w listopadzie. Pierwsze co mnie uderzyło na “parkingu” dorożek to brak kobiet. Chodzi mi o to, że im biedniejszy kraj tym ulotna kobieca uroda staje się towarem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *