podryw-na-samochod

Cienka czerwona linia

podziel się

Fascynuje mnie człowiek. Fascynuje jego podwójny skład. Człowiek to człowiek i jednocześnie zwierzę w czystej postaci. W tym miejscu wypada przypomnieć Pismo i Boską ingerencję. To ona we wszystkich Ważnych Pismach naprowadza nas na trop tej „historycznej modyfikacji”. Ktoś (wersja dla ateistów) stworzył człowieka ze zwierzęcia, ale dodał tylko jeden składnik za to istotny. Duszę, sumienie czy jak to tam nazwać.

Gdzie w człowieku przebiega ta Cienka Czerwona Linia oddzielająca go od dzikusa to czysta poezja. Mógłbym się jej przyglądać w nieskończoność.

Dzisiaj wezmę pod lupę tę połowę zwierzęcą i żeby była jasność nie krytykuję jej. Zdrowe kobiety mają w niej za cel przywiązać do siebie mężczyznę na około 20 lat tak by przynosił do domu polędwicę z mamuta i by potomstwo dorosło. Później mężczyzna nie jest potrzebny. Zdrowa kobieta w trakcie pogawędki obraca się bokiem i pokazuje tłuste udo (smakowicie tłuste jak McRoyal i ćwierć funciaka z serem). Ładna, obfita dupa oraz zasobne w tłuszcz uda są magazynami energii. Mężczyzna ma być w ten sposób zachęcony do pokrycia kobiety i będzie miał pewność, że gdy mamut na polowaniu rozdepcze mu łeb, to jego partnerka dzięki tłustym udom donosi dziecko i urodzi JEGO potomstwo. Przynajmniej przez ten czas głód ich nie zabije. Celem mężczyzny jest zrobienie jak największej ilości dzieci z jego genami. Oczywiście martwi się o ich dostatek przy dorastaniu, ale jakby to delikatnie ująć, w drugiej kolejności.

Dlatego zamiast pokazywać uda pokazuje Lamborghini. To tak jakby pokazał kobiecie zapas mamutów na owe 20 lat. Nic już jej nie powstrzyma przed rozłożeniem nóg.

Właśnie dlatego poniższy, jakże prawdziwy, filmik ani mnie śmieszy ani się nim nie podniecam. Pokazywanie człowieka w sytuacjach ekstremalnych, gdy opada zasłona, maska, obnażanie jego/jej natury jest po prostu słabe.

Tytuł, treść: Podrywanie bez jednego słowa. Fotka Pana Fedora (fascynuje się koleś pośladami – ja podzielam jego hobby). Nie wrzucę tego na Facebooka bo zaraz 5 fanek wyjebie mnie z lajkListy.

(Visited 1 427 times, 1 visits today)
::: dziennik słowa # , , , , .