nowa czołówka tvp wiadomości plagiat pałac kultury

Big Ben – nowa czołówka TVP Wiadomości

podziel się

Nie zaszkodzi od czasu do czasu poruszyć tematów społecznych czy politycznych. Ta z dzisiaj jest bardzo ważna, bo pokazuje jak świetną pamięć mają ludzie, ale bardzo krótką. Są też pozbawieni odczuwania zjawiska deja vu.

No więc tak. Według mojej skromnej opinii symbole są ważne. Nawet maleńkie symbole jak pojedynczy włos lub kropla śliny użyte przez CSI mogą wysłać człowieka na krzesło elektryczne.

Ten symbol za to jest Ooooogromny. Pałac Kultury jest wbitym, zardzewiałym gwoździem przez sowieckich bandytów w centrum stolicy Naszego Kraju. Budynki wg tego projektu były stawiane w stolicach podbitych republik ZSRR. Los Polski kilka lat wisiał na włosku – też miała być włączona. W końcu stalin odpuści, ale zanim odpuścił zabił kilkadziesiąt milionów swoich krajan i już na terenie „wolnej” Polski kilkaset tysięcy niewygodnych systemowi obywateli. Napiszę to jeszcze raz drukowanymi literami. Gdy powstawał Pałac Kultury mordowano kilkaset tysięcy Polaków tak by zostali sami uradowani, zadowoleni i róbta co chceta.

Wyobrażacie sobie niemiecką telewizję z czołówką składającą się z najazdu kamera na kancelarię hitlera? Zostawię to wszystko bez komentarza pozostając skrajnie zniesmaczonym.

(Visited 529 times, 1 visits today)
::: dziennik słowa # , , , , , , .