airbus-andreas-alpy

Andreas SM Lubitz zabił 149 ludzi

podziel się

Oraz siebie. Diagnoza: SM

pilot-morderca-andreas

 

Maria W. stwierdziła też, że jej relacje z Lubitzem zakończyły się po tym gdy coraz wyraźniej było widać, że jej partner ma problemy psychiczne. Pytana o powody rozstania, powiedziała, że „było widać, iż mężczyzna miał problemy z samym sobą, bywał wybuchowy, zaczynała się go bać„.

26-letnia stewardesa powiedziała „Bildowi”, że Lubitz był prywatnie „bardzo miękkim człowiekiem, potrzebującym miłości„. Podczas rozmów o pracy zmieniał się, stając się innym człowiekiem, i krytykował warunki pracy. „Mówił o zbyt niskiej pensji, obawach o (przedłużenie) umowy, zbyt dużej presji” – mówiła kobieta przedstawiana jako Maria W.

Za te katastrofy samolotów winę ponosi człowiek
Kiedyś zamknął się na dłuższy czas w łazience. W nocy budził się i krzyczał: ‚spadamy’. Dręczyły go koszmary” – mówiła stewardesa.

Skąd ja to znam, hm?

Andreas cierpiał na psychosomatyczne zaburzenia wzroku. Pisząc po polsku: niedowidział bo był pojebany, znerwicowany i w związku z mamusią. Gdyby miał jakąś „twardą” chorobę, schizę albo depresję, to info by wyciekło momentalnie. Dla tak zwanych mas schorzenia psychosomatyczne są niezrozumiałe, dlatego w nielicznych mediach były o tym wzmianki. Będąc w związku miłosnym z rodzicem człowiek nie jest w stanie prowadzić normalnego życia i tak miałem diagnozę po info, że Andreas mimo posiadania własnego mieszkania mieszkał z mamą. Na tym właściwie zakończyłem śledzenie sprawy.

Pewność zyskałem gdy nadeszła informacja o tym, że rozbił Airbusa w miejscu ulubinych wakacji z mutter w Alpach. To smutne, ale syndrom SM (synek mamusi) też zabija.

 

(Visited 116 times, 1 visits today)
::: dziennik słowa # , , , .